SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Çocuk
MENU
Çocuk

ÇİZGİ SPOR KOT

CZGKTSPR
$36.57
25
%20 İNDİRİM
*
Beden Tablosu
minus icon plus icon
Telefonla Sipariş Vermek İstiyorum

Çizgi Spor Kot ürünümüz, düz tabanı ve hafif tasarımı ile günlük kullanıma elverişli bir ayakkabıdır. Ortopedik taban ve hafifliği sayesinde ayağınızda adeta yokmuş hissi yaratarak yorgunluk vermez. Kot kumaşının vermiş olduğu rahatlığı hissetmek için mutlaka denemeniz gereken modelimizi, sıcak yaz günlerinde tercih edebilirsiniz.
Nasıl Temizlenir ?
Ayakkabınızı yumuşak dokulu bir fırça veya sünger kullanarak temizleyebilirsiniz.
Ne Zaman Teslim Edilir ?
Saat 16:00'ya kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz iş günleri içerisinde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler, takip eden iş gününde kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilen ürünler coğrafi konumlar ve yol şartlarına göre değişkenlik göstererek, 1 ile 4 iş günü arasında tarafınıza ulaşmaktadır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 15 ile 30 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.

incelenen ürünler

ÇİZGİ SPOR KOT
% 20 İNDİRİM
ÇİZGİ SPOR KOT

ÇİZGİ SPOR KOT

$36.57 $29.25
Güvenli Alışveriş
Ücretsiz İade
Hızlı Kargo Tesliamatı